[t4b-ticker]

Izveido profilu
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā
vai ar karti
Mācies
Saņem apliecību!
Izveido profilu - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Izveido profilu

Ja Jums jau ir izveidots profils, pieslēdzieties tam šeit:

Noformē pasūtījumu - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā vai ar karti - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Veic apmaksu
Mācies - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Mācies
Saņem apliecību! - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Saņem apliecību!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

E-apmācību platformā ir SIA “Mācību centrs Liepa” piedāvāto kursu ieraksti, kas ļauj Jums apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes drošai darbu veikšanai – Jums ērtā vietā un laikā, jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets!

Kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams pēc apmaksas veikšanas un kursu apgūt varat Jums ērtā laikā.
Katrā kursā ir vairākas lekcijas (lekciju tēmas var aplūkot katra kursa aprakstā), lekcijas var klausīties visas pēc kārtas vai arī pa daļām.
Norādītā cena ir par visu kursu kopā, iekļaujot, arī apliecības sagatavošanu un nosūtīšanu ar Latvijas Pasta starpniecību, ja tas nepieciešams.

Par kursiem varat norēķināties uzreiz, veicot maksājumu ar bankas karti vai savu internetbanku (šī opcija pieejama tikai privātpersonām), kā arī iespējams pieprasīt rēķinu un veikt pārskaitījumu (juridiskām personām un privātpersonām).

Pieeja mācībām tiek atvērta, kad esam saņēmuši maksājumu par kursiem. Ja maksājāt ar internetbanku vai bankas karti – pieeja kursiem būs jau pēc pāris minūtēm. Ja saņēmāt rēķinu un maksājumu veicāt ar pārskaitījumu – pieeja tiks atvērta pēc maksājuma saņemšanas, informāciju par to saņemsiet arī sava e-pastā (piekļuvi iespējams saņemt ātrāk atsūtot maksājuma uzdevumu un vienojoties ar mācību darba koordinatoru)!

Pēc iegādes kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams 2 nedēļas.

Mācību kursiem – “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” un “Paškontroles sistēmas (HACCP) izveides pamatprincipi pārtikas uzņēmumos” ir elektroniska apliecība un tā Jūsu profilā būs pieejama pēc testa nokārtošanas, šī apliecība ir derīga un Jūs to varat lejupielādēt vai izdrukāt!
Citiem kursiem apliecības sagatavojam pēc tam, kad esat nokārtojis testu un esam saņēmuši Jūsu testa rezultātus. Apliecību izgatavošana aizņem 1-2 darba dienas un to var saņemt pie mums – Braslas ielā 24C, Rīgā vai mēs nosūtīsim ar pastu uz Jūsu norādīto adresi!

GOOGLE ATSAUKSMES PAR ''MĀCĪBU CENTRS LIEPA''

 • Superīgi kursi. Pati labākā lekciju vadītāja. Galvenais ka varēja piedalīties attālināti. Lai veicas arī turpmāk.

  Ieva Avatar Ieva
  7. December, 2023

  Pieredze lieliska, visi iesaistošie atbalstoši un pretīmnākoši. Pasniedzēji ne tikai zinoši, bet arī lieliski cilvēki ar kuriem ir par ko parunāt. Ieinteresētība augstā līmenī nodot zināšanas.

  Santa Blumberga Avatar Santa Blumberga
  20. September, 2023

  Labi saprotams un skaidrs mācību materiāls, atsaucīgi pasniedzēji un patīkama attieksme arī saziņā ar skolu.

  Ketija Pujāte Avatar Ketija Pujāte
  7. December, 2023

  Viss labākie 😋

  Sandis Kirss Avatar Sandis Kirss
  13. December, 2023
 • Oktobrī noklausījos Mācību centra Liepa Bērnu aprūpes kursus, kurus pasniedza profesionāli praktiķi. Noteikti rekomendēju šo mācību centru, Bērnu aprūpes apliecības ieguvei.

  Madara Putna Avatar Madara Putna
  14. November, 2023

  Ļoti profesionāla un atsaucīga komanda

  Artūrs Liepiņš Avatar Artūrs Liepiņš
  13. December, 2023

  Atsaucīgi darbinieki, zinoši pasniedzēji. Aktuālas un nepieciešamas mācību tēmas.Kafija laba!

  Andris “N” B Avatar Andris “N” B
  12. January, 2024

  Ja nepieciešamas apmācības, tad tikai un vienīgi “Liepa”. Profesionāli pasniedzēji, draudzīga un pretimnākoša attieksme. Jau otro reizi izeju pirmās palīdzības kursus – viennozīmīgi nākšu atkal. Veiksmi visai mācību centra komandai!

  Ilze Suhocka Avatar Ilze Suhocka
  12. February, 2024
 • Ļoti jauks mācību centrs!

  Haralds Mellakauls Avatar Haralds Mellakauls
  4. October, 2021

  Ātri un efektīvi, paldies!

  Ru Ro Avatar Ru Ro
  27. September, 2023

  Varu teikt tikai labus vārdus par šo iestādi. Ļoti pretīmnākoši instruktori un izpalīdzīgs personāls. Lielu paldies par koordinēšanu varu pateikt Lindai Pētersonei. Viss bija viegli saprotams un izdarāms. Iesaku šo mācību centru visiem.

  Elvis Praskevics Avatar Elvis Praskevics
  14. November, 2023

  Izmantoju ,,Mācību centra ,,Liepa” piedāvātos kursus ,Apstādījumu plānošana ,veidošanā un kopšana.kā arī ,Augu aizsardzībā’-PALDIES🌻par profesionālās pilnveides izglītības apguvi lektorei Ivetai Ozolai un labajam gariņam Irēnai Keišai……Iesaku izmantot interesējošos kursus ,,Liepā”.Ar cieņu Sigita Konovalova.

  Sigita Konovalova Avatar Sigita Konovalova
  12. February, 2024
 • Liels paldies par augsto standartu uzturēšanu un par to, ka uzņēmums rūpējas par mūsu labklājību darba vietā veicot DA uzraudzības pasākumus, ka arī Es esmu ļoti pateicīga par darba aizsardzības 60h kursiem, kuros piedaloties, esmu ieguvusi izcilas zināšanas un prasmes.

  Natalja Adamovich Avatar Natalja Adamovich
  23. November, 2023

  Mācības bija ērtas , foršas ,viss vienkārši. 👍

  Jānis Gulbis Avatar Jānis Gulbis
  27. September, 2023

  Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku.

  Raisa Bogdanova Avatar Raisa Bogdanova
  4. June, 2023

  Paldies par kafiju

  Ricard Ze Avatar Ricard Ze
  15. March, 2024

KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS.