[t4b-ticker]

Izveido profilu
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā
vai ar karti
Mācies
Saņem apliecību!
Izveido profilu

Ja Jums jau ir izveidots profils, pieslēdzieties tam šeit:

Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu
Mācies
Saņem apliecību!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

E-apmācību platformā ir SIA “Mācību centrs Liepa” piedāvāto kursu ieraksti, kas ļauj Jums apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes drošai darbu veikšanai – Jums ērtā vietā un laikā, jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets!

Kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams pēc apmaksas veikšanas un kursu apgūt varat Jums ērtā laikā.
Katrā kursā ir vairākas lekcijas (lekciju tēmas var aplūkot katra kursa aprakstā), lekcijas var klausīties visas pēc kārtas vai arī pa daļām.
Norādītā cena ir par visu kursu kopā, iekļaujot, arī apliecības sagatavošanu un nosūtīšanu ar Latvijas Pasta starpniecību, ja tas nepieciešams.

Par kursiem varat norēķināties uzreiz, veicot maksājumu ar bankas karti vai savu internetbanku (šī opcija pieejama tikai privātpersonām), kā arī iespējams pieprasīt rēķinu un veikt pārskaitījumu (juridiskām personām un privātpersonām).

Pieeja mācībām tiek atvērta, kad esam saņēmuši maksājumu par kursiem. Ja maksājāt ar internetbanku vai bankas karti – pieeja kursiem būs jau pēc pāris minūtēm. Ja saņēmāt rēķinu un maksājumu veicāt ar pārskaitījumu – pieeja tiks atvērta pēc maksājuma saņemšanas, informāciju par to saņemsiet arī sava e-pastā (piekļuvi iespējams saņemt ātrāk atsūtot maksājuma uzdevumu un vienojoties ar mācību darba koordinatoru)!

Pēc iegādes kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams 2 nedēļas.

Mācību kursiem – “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” un “Paškontroles sistēmas (HACCP) izveides pamatprincipi pārtikas uzņēmumos” ir elektroniska apliecība un tā Jūsu profilā būs pieejama pēc testa nokārtošanas, šī apliecība ir derīga un Jūs to varat lejupielādēt vai izdrukāt!
Citiem kursiem apliecības sagatavojam pēc tam, kad esat nokārtojis testu un esam saņēmuši Jūsu testa rezultātus. Apliecību izgatavošana aizņem 1-2 darba dienas un to var saņemt pie mums – Braslas ielā 24C, Rīgā vai mēs nosūtīsim ar pastu uz Jūsu norādīto adresi!

GOOGLE ATSAUKSMES PAR ''MĀCĪBU CENTRS LIEPA''

 • Ļoti pozitīva pieredze – profesionāla, ātra un produktīva sadarbība mūsu uzņēmuma darba aizsardzības dokumentu sakārtošanā. Pateicamies par aizraujošo instruktāžu mūsu darbiniekiem, un sniegtajiem piemēriem no dzīves, kas liek aizdomāties par ikdienā veicamiem uzlabojumiem!

  Elina Neiberga Avatar Elina Neiberga
  20. September, 2023

  Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana.” Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

  Lāsma Matisone Avatar Lāsma Matisone
  4. August, 2023

  Ļoti profesionāla un atsaucīga komanda

  Artūrs Liepiņš Avatar Artūrs Liepiņš
  13. December, 2023

  Профи

  Juri Stepinsh Avatar Juri Stepinsh
  4. October, 2022
 • Ļoti jauks mācību centrs!

  Haralds Mellakauls Avatar Haralds Mellakauls
  4. October, 2021

  Varu teikt tikai labus vārdus par šo iestādi. Ļoti pretīmnākoši instruktori un izpalīdzīgs personāls. Lielu paldies par koordinēšanu varu pateikt Lindai Pētersonei. Viss bija viegli saprotams un izdarāms. Iesaku šo mācību centru visiem.

  Elvis Praskevics Avatar Elvis Praskevics
  14. November, 2023

  Ļoti pretimnākoši pasniedzēji, ja kautko nesapratīsi tad laipni izskaidros, viss notiek ļoti raiti un bez jebkādām problemām

  Deniss Mazurs Avatar Deniss Mazurs
  14. November, 2023

  Karsti bet profesionāli. Lieliska skola iesaku visiem .

  Jānis Razmanis Avatar Jānis Razmanis
  4. October, 2021
 • Lieliska komunikācija ar klientu!

  Krists Pētersons Avatar Krists Pētersons
  30. November, 2023

  Apguvu mācību centrā divus kursus – ugunsdrošību un darba aizsardzības pamatus un gribētu pateikties visiem mācību centra pasniedzējiem un darbiniekiem par viņu darbu. Ļoti kompetenti un atsaucīgi pasniedzēji, interesanti un skaidri sniegta informācija, labi organizēts mācību process gan klātienē gan neklātienē, kā arī draudzīgas cenas mācību kursiem. Paldies par jūsu darbu!

  Žanna Кorosteļeva Avatar Žanna Кorosteļeva
  14. November, 2023

  Jauki un atsaucīgi cilvēki

  Juris Jukis Avatar Juris Jukis
  4. October, 2022

  Ļoti pozitīve interesanti daudz interesantu piemēru. Liels paldies.

  Alīna Kovaļevska-Priedīte Avatar Alīna Kovaļevska-Priedīte
  30. September, 2023
 • Individuāla pieeja katram klientam, regulāri piedāvājumu zināšanu atsvaidzināšanai un uzlabošanai

  kaspars dzelmanis Avatar kaspars dzelmanis
  20. September, 2023

  Mācības bija ērtas , foršas ,viss vienkārši. 👍

  Jānis Gulbis Avatar Jānis Gulbis
  27. September, 2023

  Pieredze lieliska, visi iesaistošie atbalstoši un pretīmnākoši. Pasniedzēji ne tikai zinoši, bet arī lieliski cilvēki ar kuriem ir par ko parunāt. Ieinteresētība augstā līmenī nodot zināšanas.

  Santa Blumberga Avatar Santa Blumberga
  20. September, 2023

  Industriālā alpīnisma apmācības ar pievienoto vērtību. Apmācību laikā pasniedzēji dalās ar praktisko pieredzi darbu veikšanā. Pasniedzēji palīdzēja ar nepieciešamā alpīnisma ekipējuma izvēli konkrēto darbu veikšanai.

  Emils Benga Avatar Emils Benga
  14. October, 2023

KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS.