[t4b-ticker]

LĪDZ AKCIJAS BEIGĀM

 • 00Diena
 • 00Stundas
 • 00Minūtes
 • 00Sekundes
Izveido profilu
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā
vai ar karti
Mācies
Saņem apliecību!
Izveido profilu

Ja Jums jau ir izveidots profils, pieslēdzieties tam šeit:

Noformē pasūtījumu
Apmaksā I-bankā
Mācies
Saņem apliecību!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

E-apmācību platformā ir SIA “Mācību centrs Liepa” piedāvāto kursu ieraksti, kas ļauj Jums apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes drošai darbu veikšanai – Jums ērtā vietā un laikā, jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets!

Kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams pēc apmaksas veikšanas un kursu apgūt varat Jums ērtā laikā.
Katrā kursā ir vairākas lekcijas (lekciju tēmas var aplūkot katra kursa aprakstā), lekcijas var klausīties visas pēc kārtas vai arī pa daļām.
Norādītā cena ir par visu kursu kopā, iekļaujot, arī apliecības sagatavošanu un nosūtīšanu ar Latvijas Pasta starpniecību, ja tas nepieciešams.

Par kursiem varat norēķināties uzreiz, veicot maksājumu ar bankas karti vai savu internetbanku (šī opcija pieejama tikai privātpersonām), kā arī iespējams pieprasīt rēķinu un veikt pārskaitījumu (juridiskām personām un privātpersonām).

Pieeja mācībām tiek atvērta, kad esam saņēmuši maksājumu par kursiem. Ja maksājāt ar internetbanku vai bankas karti – pieeja kursiem būs jau pēc pāris minūtēm. Ja saņēmāt rēķinu un maksājumu veicāt ar pārskaitījumu – pieeja tiks atvērta pēc maksājuma saņemšanas, informāciju par to saņemsiet arī sava e-pastā (piekļuvi iespējams saņemt ātrāk atsūtot maksājuma uzdevumu un vienojoties ar mācību darba koordinatoru)!

Pēc iegādes kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams 2 nedēļas.

Mācību kursiem – “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” un “Paškontroles sistēmas (HACCP) izveides pamatprincipi pārtikas uzņēmumos” ir elektroniska apliecība un tā Jūsu profilā būs pieejama pēc testa nokārtošanas, šī apliecība ir derīga un Jūs to varat lejupielādēt vai izdrukāt!
Citiem kursiem apliecības sagatavojam pēc tam, kad esat nokārtojis testu un esam saņēmuši Jūsu testa rezultātus. Apliecību izgatavošana aizņem 1-2 darba dienas un to var saņemt pie mums – Braslas ielā 24C, Rīgā vai mēs nosūtīsim ar pastu uz Jūsu norādīto adresi!

GOOGLE ATSAUKSMES PAR ''MĀCĪBU CENTRS LIEPA''

 • Iestādē viss ir kā nākas. Man patika.

  Indulis Vjaksa Avatar Indulis Vjaksa
  4. October, 2021

  Esmu sajūsmā, Mazāk kā 24h laikā tiku pie vēlamās kvalifikācijas. Veicu zvanu lai painteresēties par vēlamo kvalifikāciju, piedāvāja 2.variantus, 1 zoom, jāgaida kamēr nokomplektēs grupu 2 pašmācība internetā, izvēlējos šo variantu. Noklausījos kursu, noliku eksāmenu nākamajā dienā 0900 saņēmu apliecību. Ātri, kvalitatīvi, ērti, cilvēkiem kam laiks maksā naudu un novērtē izsmeļošu informāciju, noteikti iesaku.

  Gunars Linabergs Avatar Gunars Linabergs
  4. October, 2022

  Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana.” Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

  Lāsma Matisone Avatar Lāsma Matisone
  4. August, 2023

  Mācību centrā “Liepa” apmeklēju divus kursus- “Dārzkopības pamati” un “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana”. Esmu ļoti apmierināta, lekcijas bija saistošas un interesantas. Tajās pasniedzēja Iveta Ozola stāstīja ne tikai “sauso” teoriju, bet dalījās arī ar savu pieredzi – kā viņa dara, ko labāk nedarīt, kas izdosies vienā Latvijas galā, bet kas noteikti nesanāks citā. Manuprāt, šie kursi bija katra samaksātā centa vērti!

  Arnita Akmentiņa Avatar Arnita Akmentiņa
  4. August, 2023
 • Ļoti patīkami pasniedzēji. Ja gadījumā, netiec vai bērnu dēļ nokavē, visu var sarunāt un nebūs dzēlīgas piezīmes. Kā arī, mācības nenotika, tikai formāli, reāli manā grupā meitenes stāstīja savu pieredzi, no kā vēl var iegūt zināšanas.😊 Paldies par iespēju! Rekomendēju šo skolu!

  Justīne Ozoliņa Avatar Justīne Ozoliņa
  4. September, 2023

  Pieredze lieliska, visi iesaistošie atbalstoši un pretīmnākoši. Pasniedzēji ne tikai zinoši, bet arī lieliski cilvēki ar kuriem ir par ko parunāt. Ieinteresētība augstā līmenī nodot zināšanas.

  Santa Blumberga Avatar Santa Blumberga
  20. September, 2023

  Liels paldies Liepa. Ļoti noderīgi kursi,daudz jauna ieguvu,noderīgi dzīvei. Pasniedzēja bija brīnišķīga, paldies ❤️

  Kitija Straumiņa Avatar Kitija Straumiņa
  4. September, 2023

  Kurss “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana” ļoti kvalitatīvs, aptverošs un uz praktiskiem piemēriem balstīts. Ērts mācību grafiks, pasniedzēja Iveta Ozola zinoša, erudīta, atbildēs uz visdažādākajiem dārzkopju jautājumiem. Paldies Mācību centram “Liepa”!

  Eva Smirnova Avatar Eva Smirnova
  4. July, 2023
 • Ļoti jauks mācību centrs!

  Haralds Mellakauls Avatar Haralds Mellakauls
  4. October, 2021

  Mācības bija ērtas , foršas ,viss vienkārši. 👍

  Jānis Gulbis Avatar Jānis Gulbis
  27. September, 2023

  Laipna apkalpošana, patīkama atmosfēra, liels mācību programmu piedāvājums un patīkamas cenas.

  Jekaterina Kravale Avatar Jekaterina Kravale
  3. October, 2023

  Ļoti zinoši un pieredzējuši pasniedzēji! Kolektīvs ļoti atsaucīgs. Vieta, kur atgriezties, tā tik turpināt! 🤩

  Endija Pokule Avatar Endija Pokule
  4. October, 2022
 • Atsaucīgi darbinieki, zinoši pasniedzēji. Aktuālas un nepieciešamas mācību tēmas.

  Andris “N” B Avatar Andris “N” B
  4. November, 2022

  24/7 atvērts

  Rihards Lejasmeiers Avatar Rihards Lejasmeiers
  4. October, 2022

  Pasniedzēja ļoti ļoti zinoša un jauka-paldies🙏❤️😉

  Ginta Miglane Avatar Ginta Miglane
  4. September, 2023

  Профи

  Juri Stepinsh Avatar Juri Stepinsh
  4. October, 2022

KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS.