[t4b-ticker]

LĪDZ AKCIJAS BEIGĀM

 • 00Diena
 • 00Stundas
 • 00Minūtes
 • 00Sekundes
Izveido profilu
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā
vai ar karti
Mācies
Saņem apliecību!
Izveido profilu

Ja Jums jau ir izveidots profils, pieslēdzieties tam šeit:

Noformē pasūtījumu
Apmaksā I-bankā
Mācies
Saņem apliecību!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

E-apmācību platformā ir SIA “Mācību centrs Liepa” piedāvāto kursu ieraksti, kas ļauj Jums apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes drošai darbu veikšanai – Jums ērtā vietā un laikā, jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets!

Kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams pēc apmaksas veikšanas un kursu apgūt varat Jums ērtā laikā.
Katrā kursā ir vairākas lekcijas (lekciju tēmas var aplūkot katra kursa aprakstā), lekcijas var klausīties visas pēc kārtas vai arī pa daļām.
Norādītā cena ir par visu kursu kopā, iekļaujot, arī apliecības sagatavošanu un nosūtīšanu ar Latvijas Pasta starpniecību, ja tas nepieciešams.

Par kursiem varat norēķināties uzreiz, veicot maksājumu ar bankas karti vai savu internetbanku (šī opcija pieejama tikai privātpersonām), kā arī iespējams pieprasīt rēķinu un veikt pārskaitījumu (juridiskām personām un privātpersonām).

Pieeja mācībām tiek atvērta, kad esam saņēmuši maksājumu par kursiem. Ja maksājāt ar internetbanku vai bankas karti – pieeja kursiem būs jau pēc pāris minūtēm. Ja saņēmāt rēķinu un maksājumu veicāt ar pārskaitījumu – pieeja tiks atvērta pēc maksājuma saņemšanas, informāciju par to saņemsiet arī sava e-pastā (piekļuvi iespējams saņemt ātrāk atsūtot maksājuma uzdevumu un vienojoties ar mācību darba koordinatoru)!

Pēc iegādes kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams 2 nedēļas.

Mācību kursiem – “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” un “Paškontroles sistēmas (HACCP) izveides pamatprincipi pārtikas uzņēmumos” ir elektroniska apliecība un tā Jūsu profilā būs pieejama pēc testa nokārtošanas, šī apliecība ir derīga un Jūs to varat lejupielādēt vai izdrukāt!
Citiem kursiem apliecības sagatavojam pēc tam, kad esat nokārtojis testu un esam saņēmuši Jūsu testa rezultātus. Apliecību izgatavošana aizņem 1-2 darba dienas un to var saņemt pie mums – Braslas ielā 24C, Rīgā vai mēs nosūtīsim ar pastu uz Jūsu norādīto adresi!

GOOGLE ATSAUKSMES PAR ''MĀCĪBU CENTRS LIEPA''

 • Atsaucīgi darbinieki, zinoši pasniedzēji. Aktuālas un nepieciešamas mācību tēmas.

  Andris “N” B Avatar Andris “N” B
  4. November, 2022

  Iestādē viss ir kā nākas. Man patika.

  Indulis Vjaksa Avatar Indulis Vjaksa
  4. October, 2021

  Mācību centrs Liepa ir ļoti vērtīga vieta, kur var gūt jaunas zināšanas. 👍

  Anastasija Jurevica Avatar Anastasija Jurevica
  3. October, 2023

  Karsti bet profesionāli. Lieliska skola iesaku visiem .

  Jānis Razmanis Avatar Jānis Razmanis
  4. October, 2021
 • Mācības bija ērtas , foršas ,viss vienkārši. 👍

  Jānis Gulbis Avatar Jānis Gulbis
  27. September, 2023

  Lieliska kompanija. Darbinieki ljoti zinoshi un izpalidzigi. Cik saprotu, tad patreizejas telpas ir jaunas un ljoti erti piebraukt, noparkoties, kas man bija svarigi. Paldies Macibu Centrs Liepa. A.

  Aleksandra Ēvele Avatar Aleksandra Ēvele
  20. September, 2023

  Pieredze lieliska, visi iesaistošie atbalstoši un pretīmnākoši. Pasniedzēji ne tikai zinoši, bet arī lieliski cilvēki ar kuriem ir par ko parunāt. Ieinteresētība augstā līmenī nodot zināšanas.

  Santa Blumberga Avatar Santa Blumberga
  20. September, 2023

  Mūžu dzīvo, mūžu mācies!

  Kaspar B Avatar Kaspar B
  4. October, 2022
 • Pasniedzēja ļoti ļoti zinoša un jauka-paldies🙏❤️😉

  Ginta Miglane Avatar Ginta Miglane
  4. September, 2023

  Esmu sajūsmā, Mazāk kā 24h laikā tiku pie vēlamās kvalifikācijas. Veicu zvanu lai painteresēties par vēlamo kvalifikāciju, piedāvāja 2.variantus, 1 zoom, jāgaida kamēr nokomplektēs grupu 2 pašmācība internetā, izvēlējos šo variantu. Noklausījos kursu, noliku eksāmenu nākamajā dienā 0900 saņēmu apliecību. Ātri, kvalitatīvi, ērti, cilvēkiem kam laiks maksā naudu un novērtē izsmeļošu informāciju, noteikti iesaku.

  Gunars Linabergs Avatar Gunars Linabergs
  4. October, 2022

  Liels paldies Liepa. Ļoti noderīgi kursi,daudz jauna ieguvu,noderīgi dzīvei. Pasniedzēja bija brīnišķīga, paldies ❤️

  Kitija Straumiņa Avatar Kitija Straumiņa
  4. September, 2023

  Kurss “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana” ļoti kvalitatīvs, aptverošs un uz praktiskiem piemēriem balstīts. Ērts mācību grafiks, pasniedzēja Iveta Ozola zinoša, erudīta, atbildēs uz visdažādākajiem dārzkopju jautājumiem. Paldies Mācību centram “Liepa”!

  Eva Smirnova Avatar Eva Smirnova
  4. July, 2023
 • Профи

  Juri Stepinsh Avatar Juri Stepinsh
  4. October, 2022

  Ļoti pozitīva pieredze – profesionāla, ātra un produktīva sadarbība mūsu uzņēmuma darba aizsardzības dokumentu sakārtošanā. Pateicamies par aizraujošo instruktāžu mūsu darbiniekiem, un sniegtajiem piemēriem no dzīves, kas liek aizdomāties par ikdienā veicamiem uzlabojumiem!

  Elina Neiberga Avatar Elina Neiberga
  20. September, 2023

  Ļoti patīkami pasniedzēji. Ja gadījumā, netiec vai bērnu dēļ nokavē, visu var sarunāt un nebūs dzēlīgas piezīmes. Kā arī, mācības nenotika, tikai formāli, reāli manā grupā meitenes stāstīja savu pieredzi, no kā vēl var iegūt zināšanas.😊 Paldies par iespēju! Rekomendēju šo skolu!

  Justīne Ozoliņa Avatar Justīne Ozoliņa
  4. September, 2023

  24/7 atvērts

  Rihards Lejasmeiers Avatar Rihards Lejasmeiers
  4. October, 2022

KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS.