[t4b-ticker]

Izveido profilu
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā
vai ar karti
Mācies
Saņem apliecību!
Izveido profilu - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Izveido profilu

Ja Jums jau ir izveidots profils, pieslēdzieties tam šeit:

Noformē pasūtījumu - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Noformē pasūtījumu
Veic apmaksu internetbankā vai ar karti - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Veic apmaksu
Mācies - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Mācies
Saņem apliecību! - liepamaca.lv | Mācību centrs Liepa
Saņem apliecību!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

E-apmācību platformā ir SIA “Mācību centrs Liepa” piedāvāto kursu ieraksti, kas ļauj Jums apgūt nepieciešamās zināšanas un prasmes drošai darbu veikšanai – Jums ērtā vietā un laikā, jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets!

Kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams pēc apmaksas veikšanas un kursu apgūt varat Jums ērtā laikā.
Katrā kursā ir vairākas lekcijas (lekciju tēmas var aplūkot katra kursa aprakstā), lekcijas var klausīties visas pēc kārtas vai arī pa daļām.
Norādītā cena ir par visu kursu kopā, iekļaujot, arī apliecības sagatavošanu un nosūtīšanu ar Latvijas Pasta starpniecību, ja tas nepieciešams.

Par kursiem varat norēķināties uzreiz, veicot maksājumu ar bankas karti vai savu internetbanku (šī opcija pieejama tikai privātpersonām), kā arī iespējams pieprasīt rēķinu un veikt pārskaitījumu (juridiskām personām un privātpersonām).

Pieeja mācībām tiek atvērta, kad esam saņēmuši maksājumu par kursiem. Ja maksājāt ar internetbanku vai bankas karti – pieeja kursiem būs jau pēc pāris minūtēm. Ja saņēmāt rēķinu un maksājumu veicāt ar pārskaitījumu – pieeja tiks atvērta pēc maksājuma saņemšanas, informāciju par to saņemsiet arī sava e-pastā (piekļuvi iespējams saņemt ātrāk atsūtot maksājuma uzdevumu un vienojoties ar mācību darba koordinatoru)!

Pēc iegādes kurss Jūsu mācību profilā būs pieejams 2 nedēļas.

Mācību kursiem – “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” un “Paškontroles sistēmas (HACCP) izveides pamatprincipi pārtikas uzņēmumos” ir elektroniska apliecība un tā Jūsu profilā būs pieejama pēc testa nokārtošanas, šī apliecība ir derīga un Jūs to varat lejupielādēt vai izdrukāt!
Citiem kursiem apliecības sagatavojam pēc tam, kad esat nokārtojis testu un esam saņēmuši Jūsu testa rezultātus. Apliecību izgatavošana aizņem 1-2 darba dienas un to var saņemt pie mums – Braslas ielā 24C, Rīgā vai mēs nosūtīsim ar pastu uz Jūsu norādīto adresi!

GOOGLE ATSAUKSMES PAR ''MĀCĪBU CENTRS LIEPA''

 • Apmācības vietā un laikā.

  Fricis Pirtnieks Avatar Fricis Pirtnieks
  15. March, 2024

  Paldies par iegūtajām zināšanām profesionālās pilnveides izglītības programmā “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana.” Šīs mācības man bija viens no labākajiem notikumiem. Liels paldies pasniedzējai, Ivetai Ozolai, par interesantām, aizraujošām lekcijām. Pasniedzēja dalījās ar padomiem no savas pieredzes. Iespaidīgs iegūto zināšanu apjoms. Kursos dzirdētā informācija ir ļoti noderīga. Ieguvu daudz jaunu, interesantu un nepieciešamu materiālu klāstu manam darbam. Ja kaut kas būs aizmirsies, varēšu tajos ieskatīties. Paldies mācību daļas koordinātorei, Irēnai Keišai. Vienmēr, nepieciešamības gadījumā, varēju sazināties un noskaidrot sev interesējušos jautājumus. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un šos kursus iesaku arī citiem. Sirsnīgs paldies! Vēlu veiksmi, veselību un lai Jums vienmēr patīk tas, ko Jūs darāt!

  Lāsma Matisone Avatar Lāsma Matisone
  4. August, 2023

  Ļoti jauka un ilgstoša sadarbība ar savas jomas profesionāļiem.

  Sandra Smiltniece Avatar Sandra Smiltniece
  14. November, 2023

  Lielisks kursu piedāvājums, zinoši pasniedzēji un profesionāla attieksme. Noteikti iesaku kursus dārzkopībā un darba aizsardzībā.

  Līga Kurele Avatar Līga Kurele
  12. March, 2024
 • Lieliska komunikācija ar klientu!

  Krists Pētersons Avatar Krists Pētersons
  30. November, 2023

  Industriālā alpīnisma apmācības ar pievienoto vērtību. Apmācību laikā pasniedzēji dalās ar praktisko pieredzi darbu veikšanā. Pasniedzēji palīdzēja ar nepieciešamā alpīnisma ekipējuma izvēli konkrēto darbu veikšanai.

  Emils Benga Avatar Emils Benga
  14. October, 2023

  Kvalitatīvs mācību process. Atsaucīgi un profesionāli pasniedzēji

  Edgars Zarins Avatar Edgars Zarins
  14. November, 2023

  Lektors Ivo Krievs ir zinošs un profesionāls. Vienmēr prieks ir klausīties un uzzināt nianses datu aizsardzības jomā.

  Dana Voitiņa Avatar Dana Voitiņa
  29. March, 2024
 • Individuāla pieeja katram klientam, regulāri piedāvājumu zināšanu atsvaidzināšanai un uzlabošanai

  kaspars dzelmanis Avatar kaspars dzelmanis
  20. September, 2023

  Vairāk pievērst uzmanību vārdiem, uzvārdiem. Bet viss labi

  Baiba Bērziņa Avatar Baiba Bērziņa
  12. March, 2024

  Lieliska apmācības vieta. Iesaku!

  Arvīds Jātnieks Avatar Arvīds Jātnieks
  14. November, 2023

  Ļoti patīkami pasniedzēji. Ja gadījumā, netiec vai bērnu dēļ nokavē, visu var sarunāt un nebūs dzēlīgas piezīmes. Kā arī, mācības nenotika, tikai formāli, reāli manā grupā meitenes stāstīja savu pieredzi, no kā vēl var iegūt zināšanas.😊 Paldies par iespēju! Rekomendēju šo skolu!

  Justīne Ozoliņa Avatar Justīne Ozoliņa
  4. September, 2023
 • Gribu pateikt pasniedzējai Ivetai Ozolai milzīgu Paldies par visu. Pasniedzēja apveltīta ar ļoti plašu zināšanas klāstu, ļoti lielu pieredzi un nesavtīgi ar tiem dalījās, atbildēja uz jebkuriem saistītiem un ne tikai jautājumiem. Cilvēks ar lielo burtu un plašu sirdi. Visiem iesāku.

  Raisa Bogdanova Avatar Raisa Bogdanova
  4. June, 2023

  Kurss “Apstādījumu plānošana, veidošana un kopšana” ļoti kvalitatīvs, aptverošs un uz praktiskiem piemēriem balstīts. Ērts mācību grafiks, pasniedzēja Iveta Ozola zinoša, erudīta, atbildēs uz visdažādākajiem dārzkopju jautājumiem. Paldies Mācību centram “Liepa”!

  Eva Smirnova Avatar Eva Smirnova
  4. July, 2023

  Atsaucīgi darbinieki, zinoši pasniedzēji. Aktuālas un nepieciešamas mācību tēmas.

  Andris “N” B Avatar Andris “N” B
  4. November, 2022

  Iestādē viss ir kā nākas. Man patika.

  Indulis Vjaksa Avatar Indulis Vjaksa
  4. October, 2021

KLIENTI, KAS MUMS UZTICAS.